برای اولين بار...

....

حرفهایت را در سکوت و سکوتت را در میان بذله گویی هایت گم می کنی

و از یاد می بری آن چشمانی را که وجود شعله ور در آتش ات را فریاد می زنند

و نمی دانی که گرمای آتش وجودت چه سوزناک می شود وقتی با لبخند مهربانت آن را پنهان می کنی

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود

از وصفی که بدون نام از نوشته هات کرده خيلی خوشم اوومد. من تا حالا به اين توجه نکرده بودم ولی واقعا مثل اينکه مثل نقاشی می مونن. نقاشی های خيلی قشنگی که مثل آهنگ متن وبلاگت آه دلسوزی دارند. و هر چقدر هم آدم می خوندشون ازشون سير نمی شه. من که از خوندشون خيلی لذت می برم.

مهراوه

سلام بانو.در زاد روزم به روز شدم.به كلبه ي محقرم سري بزن

محمد

سلام خيلی وقته نبودم دوباره برگشتم خوشحال ميشم نظرت رو ببینم .به وبلاگم يه سر بزن

عطش زار

از اين که به من سر زديد شپاس . باز هم بياييد

تقي دژاكام

با سلام . من يک خواننده وبلاگ عطش زار هستم و مطلب شما را خواندم . نظر خودم را آنجا نوشتم اما چون احتمال دادم که شايد مراجعه مجدد به آن وبلاگ نداشته باشيد همان را برای شما هم کامنت می گذارم . موفق باشيد: سلام . در پاسخ به نظری که با عنوان «بانو» آمده است بد نيست ايشان می فرمودند که از کدام بخش از اين مطلب لطيف٬می شد چنین چیزهایی استنباط کرد؟اگر منظور این بانوی محترم آنجاست که باید برای احرام خون آماده شد من از ایشان می پرسم جنگ حق و باطل را مگر می شود با ماچ و بوسه حل و فصل کرد. آیا آنکه با قدرت و زور و زر و تزویر بناحق بر جامعه بزرگ اسلامی سیطره پیدا کرده است را می توان با نصیحت و گفت و گو و خلاصه به صورت پاستوریزه از حکومت جورو ظلمش منصرف کرد ؟ گذشته از اينکه امام حسين عليه السلام در همان روز عاشورا تا دشمن به جنگ آغاز نکرد دست به شمشير نبرد. کجای اين حق طلبی و ستيزه با ظلم و باطل با اسلام آرمانی شما تناقض دارد؟بد نبود شما در کامنت خود می فرموديد اگر جای امام حسين عليه السلام بوديد و شرايط انچنانی ايشان را داشتيد٬ چگونه عمل می کرديد. فکر می کنم اين گونه نوشتن بهتر از شعارهايی است که داده ايد.

تقي دژاكام

سلام . از توضيحات مجدد شما و تصحيح عبارات نارسايتان تشکر می کنم . به قول حامد ٬ در اين زمينه هيچ کدام٬ اختلاف نظری نداريم . التماس دعا.

عطش زار

سلام ازاينکه به هيئت ماسر زدی سپاس چای هيئت آماده است بفرماييد

گـلـچـيــن شعـــــــــــــــــــــر

سلام / وبلاگ گلچين شعر را با منتخبی از وبلاگهای شعر عاشقانه بتازگی گشوده ام / خوشحال می شوم پذيرای تو مهربان باشم / از خواندن نوشته های دلنشينت لذت بردم / شاد باشی و پايدار / در صورت تمايل لينکم را بگذار